Sekcija GRAFIČKI DIZAJN

Adilović Muamer                                     muamer.design@gmail.com

Alispahić Zlatan                                       zlatan000@gmail.com

Atijas Mihajlo                                           novihram@bih.net.ba

Avdić Maida

Bačanović Branko Bambi                      bambibacanovic@hotmail.com

Bašić Merisa 2012.                                   merisa.basic@yahoo.com

Berbić Amir 2012.                                    aberbic@aus.edu

Berbić Ervin                                               ervin.berbic@gmail.com

Berbić Ismet                                              ismetihika@yahoo.com

Bijedić Džemal 2012.                               dzemal666@gmail.com

Blažević Babović Vanda

Bojadžić Elvira                                           elvira@communis.ba

Bravo Enisa 2012.                                     enisa.bravo@gmail.com

Čatal Faruk                                                 catalfaruk@hotmail.com

Čengić Nađa 2016.                                    cengic.nadja@gmail.com

Čerkez Sead

Česović Esad                                              archdesign@lol.ba

Česović Jamaković Mirna

Čmajčanin Nedžad

Čišić Enis 2012.                                          enis@fabrika.com

Čukle Mia                                                     mcukle@yahoo.com

Dizdar Bor 2016.                                        bor.dizdar@gmail.com

Dizdar Nerma 2012.                                  nerma.dizdar@gmail.com

Došen Nenad                                               info@nenad-dosen.com

Drinovac Sandro                                        drinovacsan@yahoo.com

Đelilović Asim                                             peripheryart@gmail.com

Đorđević Saša                                               djsalbo@yahoo.com

Fazlić Hasan                                                  hasan@fazlic-cartoons.co.ba

Fehratović Almedina 2014.                      almedina.fehratovic@gmail.com

Fulurija Hamdija

Gazibara Edita 2012.                                   editagazibara@gmail.com

Hadžić Amir 2015.                                        skingdom_999@yahoo.com

Hadžihalilović Bojan                                   bojan@fabrika.com

Hadžihalilović Dalida                                  bojan@fabrika.com

Hadžihalilović Fuad

Hadžijusufović Mirel                                   lamiralio@gmail.com

Hadžiomerspahić Anur                              anur@ideologija.ba

Hafizović Alija Haf                                      hafvaf@bih.net.ba

Handžić Amila                                              amila_handzic@yahoo.com

Hasanefendić Mirza                                   hsnf@bih.net.ba

Hodžić Alma                                                 alma_hodzic@ymail.com

Hodžić Tarik                                                 hodzic.t@gmail.com

Hrasnica Alma                                             hrasnica@gmail.com

Hromić Adis

Hromić Kemal                                              khromic@bih.net.ba

Hrvanović H. Ismet

Huseinčehajić Enes                                    bezbeli@gmail.com

Huskić Emina                                               eminacha@hotmail.com

Janković Goran 2013.                                 acons@blic.net

Jesenković Tarik                                          tarikjesenkovic@yahoo.com

Jovandić Đapić Radmila                             radmilajovandic@aol.com

Jovanović Đorđe 2016.                               jovanovicdjordje.design@gmail.com

Jusović Haris 2012.                                     harisjusovic@gmail.com / haris@fabrika.com

Kadić Vesko                                                  ves.kadic@gmail.com

Karadža Zlatan 2012.                                 zlaja.karadza@gmail.com

Karić-Hadžiahmetović Dalida                dalidaha@yahoo.com

Kasumagić Emir HR                                  emir@print.express.hr

Knežević Aleksandra Nina                      info@ninadesign.co.ba

Komljenović Tamara 2013.                      komljenovic.t@gmail.com

Kostović Čedomir                                       cedo@cedoposter.com

Koren Tamara                                              tamarakoren@lol.ba

Kurt Almir 2012.                                         kurt@smartnet.ba

Lazić Miran                                                   rvltdsgn@gmail.com

Lizdek Goran 2012.                                     goranlizdek@me.com

Mahić-Bajrović Amna                                amnabm@yahoo.com

Mandić Armin                                              armin@lsinter.net

Martinović Darko                                        darko@triad-graphics.com

Matar Alisa                                                   alisa_mattar@hotmail.com

Mezet Damir 2012.                                     damir.mezet@bih.net.ba

Mikulić Bojana                                             bojanamikulic@hotmail.com

Melank Miomirka Mila 1986.                  milamelank@yahoo.com

Mirković Žakula Biljana                            biljana@zakula.dk

Modraković Branko                                    brankomod@gmail.com

Mržljak Amer                                               amer@fabrika.com

Mujagić Vedran                                           zullf@bih.net.ba

Mujezinović Ismar                                     ismmar@mac.com

Mulabegović Esad 2012.                           eso@fabrika.com

Mulabegović H. M. Elma

Mustur Bojan                                               mustur.bojan@gmail.com

Novak Zdravko

Papić Davor                                                  dawor.design@gmail.com

Pavlinović Bernard                                     berni_p@triptih.com.ba, berni@triptih.ba

Pekmez Zijad                                                zijad_pekmez@yahoo.com

Planinić Sanja 2015.                                   saplaninic@gmail.com

Plasto Samir 2012.                                      plastooo@gmail.com

Prodanović Vanesa                                     vaneprod@yahoo.com

Rakić Lejla                                                     lejlarakic@gmail.com

Ramović Imelda 2012.                               Imellda@gmail.com

Rokvić Dragan

Sinanović Samir 2012.                               fotosamir@yahoo.com

Slavuljica Dejan                                           dejo@fabrika.com

Smajlović Merima                                       merima.smajlovic@gmail.com

Spahović Damir                                            damirspahovic@gmail.com

Spasojević Miodrag Štrika                        shtrika@bih.net.ba

Stojčić Bojan 2012.                                      stojcicboj@gmail.com

Suljkanović Adnan                                      dizajner_na_prodaju@yahoo.com

Sultanović Rešad 2015.                               sultanovicresad@gmail.com

Šaćiragić Almir                                             almirsaciragic@gmail.com

Šijuk Dejan                                                    shijuk@blic.net

Škorić Aleksandar                                        sasa@sasadesign.com

Teletović Alisa 2014.                                   mail@alisateletovic.com

Vidaković Saša                                             sasha@svidesign.com

Vitković Zlatko 2012.                                 zlajudin@hotmail.com

Vranić-Oksenfeld Jelena 2012.               jelena.oksenfeld@gmail.com

Zatrić Ajna                                                    bokanegra@gmail.com

Zec Hana                                                       hana@undo.net

Zekić Kenan                                                  zekici@bih.net.ba

Zlatar Ajna                                                    ajna@communis.ba

Zovko Gordan 2012.                                   gordan.zovko@gmail.com

Zulfikarpašić Amra                                     amrazu@bih.net.ba

Advertisements

Komentariši

Upišite vaše podatke ispod ili kliknite na jednu od ikona da se prijavite:

WordPress.com logo

You are commenting using your WordPress.com account. Odjava / Promijeni )

Twitter slika

You are commenting using your Twitter account. Odjava / Promijeni )

Facebook fotografija

You are commenting using your Facebook account. Odjava / Promijeni )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Odjava / Promijeni )

Povezivanje na %s